Yabancı Dil Eğitimi

Genel İngilizce Programımız; işittiğini ve okuduğunu anlama, konuşma ve yazma becerilerinin belirli bir müfredat dahilinde geliştirildiği programlardır. İngilizce bilmeyenlere bu dili öğretmek, az bilenlerin düzeylerini beklentileri doğrultusunda yükseltmek, dilde akıcılığı sağlamak ve artırmak, dili etkin bir şekilde kullanmak amacına yöneliktir. Bu programlarımız genç-yaşlı, kadın-erkek, çalışan-çalışmayan, öğrenci-memur kısaca her yaş grubuna ve her kesime açıktır. 

Kursiyerlerimiz; alanında uzman, çağdaş gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda kendini yenileyen, tecrübeli öğretmenlerimizin nezaretinde, en fazla 16 kişiden (Ortalama 10 Kişi) oluşan modern sınıflarımızda İngilizce'yi kullanarak ve yaşayarak öğrenmektedirler. Bu programlarımızda; İletişime dönük "Communicative Approach" (İletişimsel Yaklaşım), fonksiyonel ve kavramsal dil öğretimi yöntemiyle İngilizce öğrenimi daha kısa sürede daha etkin hale getirilmektedir. Genel İngilizce programı; tüm dünyada geçerli, her biri 84 saatten oluşan 6 kurdan oluşmakta olup; bunlar aşağıda çıkartılmıştır. Katılımcılar; kurslarımıza "A1" seviyesinde doğrudan katılabileceği gibi, kendilerine uygulanacak seviye tespit sınavımızın sonucuna göre daha üst kurlardan da başlayabilmektedirler. 

Genel İngilizce programımızda kurslarımız: Çarşamba günleri hariç hafta içi her gün (akşam yada gündüz) ikişer saat veya 4 saat Cumartesi, 4 saat Pazar olmak üzere hafta sonları verilmektedir. Akşamları 17:00,18:00 veya 19:00'da başlayan gruplarımız vardır. Kurs gün ve saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi Kayıt büromuzdan öğrenebilirsiniz.

Language Centre'de; İngilizce Yabancı Diliniz olmaktan çıkacak. 

Kur Listesi
1.Kur: A1 / 84 saat / haftalık 8 saat
2.Kur: A2 / 84 saat / haftalık 8 saat
3.Kur: B1 / 84 saat / haftalık 8 saat
4.Kur: B2 / 84 saat / haftalık 8 saat
5.Kur: C1 / 84 saat / haftalık 8 saat
6.Kur: C2 / 84 saat / haftalık 8 saat